Projekt NiezależnyDom.pl

Marka Niezależny Dom wywodzi się z firmy PPIK, która od 2009r. zajmuje się projektowaniem skomplikowanych  instalacji sanitarnych i mechanicznych systemów wentylacyjnych, instalacjami, chłodzenia, ogrzewania i odzyskiwaniem energii, nadzorem budowlanym , doradztwem technicznym, analiza opłacalności… w przemyśle i dużym biznesie.

Firma na liście ma już blisko 60 dużych zrealizowanych inwestycji, między innymi:

Ta wiedza i doświadczenie zdobyte w tak trudnym i wymagającym polu,  gdzie wchodzą w grę milionowe inwestycje wymagają wiedzy, dokładności i odpowiedzialności.

Pomysł na stworzenie projektu "Niezależny Dom" powstał naturalnie podczas budowy własnego niezależnego domu jednorodzinnego,  kiedy okazało się że jest potrzeba na rynku na profesjonalne firmy które potrafią dobrać odpowiednie urządzenia aby były kompatybilne i jak najwydajniej współpracowały.

 

Z pośród tysięcy rozwiązań dostępnych na rynku wybieramy tylko te, które w pełni będą odzwierciedlać Państwa indywidualne potrzeby i oczekiwania oraz wytrzymają próbę czasu. 

 

Każdy projekt jest dla nas kolejnym wyzwaniem, w który staramy się spełnić oczekiwania zlecającego. Projektowanie oraz realizacja wymaga właściwego zrozumienia potrzeb klienta i indywidualnego podejścia do każdego zagadnienia.

Dobrze wykonany i zrealizowany projekt to nasza największa satysfakcja.

Pozdrawiam

Igor Kotwicki

Chcesz wiedzieć więcej?  Zamów bezpłatną konsultację