top of page
CHCESZ WIEDZIEĆ - SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Odezwiemy się!

NiezależnyDom.pl jest autoryzowanym instalatorem pomp ciepła Daikin!!


Niezależny Dom wywodzi się z firmy PPIK, która od 2009 r. zajmuje się projektowaniem wielu skomplikowanych instalacji (m.in. mechanicznych systemów wentylacyjnych, instalacji sanitarnych, zestawów chłodzenia i ogrzewania). Oferujemy również nadzór budowlany, doradztwo techniczne oraz analizę opłacalności stosowanych urządzeń, gdzie niewielkie różnice w wydajności sprzętu przekładają się ostatecznie na duże koszty.


Dlaczego Daikin?W naszych działaniach sprawdzaliśmy wiele marek, jednak produkty firmy Daikin wyróżniały się jakością i niezawodnością. Stąd naturalna decyzja wprowadzenia tej oferty do projektu Niezależny Dom, gdzie trwałość i wydajność podzespołów jest kluczowa.


Daikin to firma Japońska założona w 1924 r., która pierwsza pompę ciepła opracowała w 1958 r. Mając olbrzymie doświadczenie w tej dziedzinie nadal wyznaczają trendy i są liderami rynku.

Dowodem tego jest nowa pompa Altherma Bluevolution, która jako jedyna na obecnym rynku działa na nowoczesnym czynniku chłodniczym R32. Uzyskuje dzięki temu większe współczynniki wydajności (SCOP 5,1). Dodatkowo jako jedyna pracuje w zakresie temperatur -20°C w trybie grzania i +35°C w trybie chłodzenia, co oznacza że jest idealnie dopasowania do naszego klimatu, (szczególnie wielkopolskiego). Przy tych parametrach pracy Pompa Ciepła nie musiSerwis

Przedstawiciel serwisowy firmy Daikin wraz z instalatorem pompy uczestniczy w odbiorze technicznym urządzenia i jednocześnie przejmując pełną odpowiedzialność serwisową na siebie.. Klient ma dostęp do serwisu z czasem reakcji do 24 h. Dodatkowo najnowsze modele monitorowane są internetowo i wszelkie usterki zgłaszane są automatycznie na bieżąco do serwisu. To jest innowacyjne podejście do klienta, który nie musi się martwić o awaryjność urządzenia gdyż pracownicy serwisowi często jako pierwsi zauważają nieprawidłowości działania instalacji.


Ile kosztują pompy ciepła Daikin?

Na pewno nie są najtańsze na rynku, raczej wpisują się w wyższą półkę cenową jednak charakteryzują się naszym zdaniem i branżystów najlepszym stosunkiem ceny do jakości.

Instalując produkt Daikin klient kupuje niezawodność, jakość i spokój na wiele lat. Dodatkowo wysoka wydajność pomp daje oszczędności w trakcie użytkowania.

Również jako Niezależny Dom jesteśmy przeciwni instalowaniu najtańszych rozwiązań do domu. Wychodzimy z założenia, że urządzenie ma po prostu wydajnie i niezawodnie działać. Klient ma zapomnieć skąd czerpie ciepło dla swojego domu i nie martwić się kolejną zimą. Tą pewność daje Daikin. Pierwsze pompy zainstalowane w Polsce przeszło 15 lat temu pracują do dzisiaj.


Zachęcam do kontaktu z naszymi ekspertami, zespół Niezależny Dom bezpłatnie dobierze urządzenia do Państwa potrzeb i wyceni instalację. Pomagamy i doradzamy również w zdobywaniu środków z dofinansowań lub pomożemy w dobraniu najlepszego finansowania inwestycji. NiezależnyDom.pl Pompy ciepła, Fotowoltaika, Poznań, Wielkopolska

93 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


CHCESZ WIEDZIEĆ - SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Odezwiemy się!

bottom of page