top of page
CHCESZ WIEDZIEĆ - SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Odezwiemy się!

Nowe Standardy, Nowa Jakość W Branży Pomp Ciepał!

Zaktualizowano: 19 gru 2023

Nasza Radość ze Zmian w Programie "Czyste Powietrze"Jako Niezależny Dom, z radością witamy zmiany w Programie "Czyste Powietrze", wprowadzające wyższe standardy w branży pomp ciepła.

Nasze certyfikowane pompy ciepła marki Daikin, obecne na liście Zielonych Urządzeń i Materiałów (ZOM), to synonim nie tylko nowoczesności, ale także najwyższej jakości i efektywności. Cieszymy się,

że nasze produkty spełniają rygorystyczne normy, potwierdzone certyfikatami od renomowanych europejskich instytucji badawczych.


W środowisku, gdzie pompy ciepła niskiej jakości wprowadzają nieuczciwą konkurencję, z

zadowoleniem przyjmujemy, że NFOŚiGW eliminuje z programu te nieefektywne urządzenia.

To ważny krok w stronę uczciwej konkurencji i ochrony klientów przed produktami o wątpliwej jakości.


Nasza oferta oparta na pompach ciepła Daikin jest gotowa sprostać nowym wymaganiom. Jakość i efektywność naszych urządzeń są niezaprzeczalne, co potwierdza europejski certyfikat.

Nie zamierzamy konkurować ceną, ale jakością i wydajnością, oferując produkty, które spełnią i przewyższą oczekiwania.

Nowe regulacje, wymagające rygorystycznych testów i potwierdzenia standardów, umożliwią klientom świadome wybory. Wierzymy, że to krok w kierunku zrównoważonego rynku, gdzie jakość i efektywność odgrywają kluczową rolę. Dzięki temu nasi klienci mogą być pewni, że inwestują w pompę ciepła, która nie tylko korzystnie wpływa na środowisko, ale także zapewni oszczędności energetyczne i komfort cieplny na lata.

Wybierz certyfikowane pompy ciepła z listy ZOM, inwestuj w pompy ciepła z europejskim certyfikatem, wybierz niezawodność - wybierz pompę ciepła Daikin. Co to jest lista ZOM?

Lista ZUM, czyli Lista Zielonych Urządzeń i Materiałów, stanowi pomoc dla wnioskodawców programu "Czyste Powietrze". Jest to spis urządzeń i materiałów, które spełniają wysokie standardy efektywności i są kwalifikowalne do uzyskania dofinansowania. Lista ta jest współtworzona przez producentów, którzy po rejestracji lub zgłoszeniu przez upoważniony podmiot, przechodzą przez proces weryfikacji.

Aby urządzenie lub materiał zostało wpisane na Listę ZUM, producent lub upoważniony podmiot musi zarejestrować je i zgłosić. Po przejściu pozytywnej weryfikacji, urządzenie lub materiał zostanie umieszczone na liście, co oznacza, że jest ono zgodne z wysokimi standardami efektywności i może być uwzględnione w procesie ubiegania się o dofinansowanie w ramach programu "Czyste Powietrze".470 wyświetleń0 komentarzy

Comentarios


CHCESZ WIEDZIEĆ - SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Odezwiemy się!

bottom of page